Solax

SolaX je přední společnost na fotovoltaickém trhu. Nabízí prvotřídní střídače, jenž jsou v Česku velmi populární. SolaX se dnes specializuje na celý fotovoltaický ekosystém a poskytuje tak skvělé podmínky pro rezidenční i firemní fotovoltaické elektrárny.

Střídače, baterie
Na trhu od: 2012

Společnost SolaX byla založena v roce 2012. Dnes se jedná o nadnárodní vysokotechnologický podnik s pevnými výzkumnými a vývojovými kapacitami, který integruje výzkum a vývoj, výrobu, prodej a servis do jednoho celku. Od svého založení společnost SolaX získala více než 100 národních patentů, z toho více než 30 vynálezů. Produkty společnosti SolaX získaly více než 500 certifikací od mezinárodních hlavních trhů do dnešního dne.

SolaX Power má za cíl budovat čistou a udržitelnou budoucnost poháněnou solární energií. Jako přední poskytovatel solárních řešení a první výrobce hybridních střídačů v Asii se SolaX za více než deset let od založení rozrostl v nadnárodní korporaci s více než 2 000 zaměstnanci po celém světě. Se sídlem v Hangzhou v Číně a s pobočkami v Nizozemsku, Německu, Velké Británii, Austrálii, Japonsku a USA, je SolaX stabilní společnost ověřená historií a své prvotřídní výrobky prodává do více než 80 zemí světa.

SolaX Power se zavazuje k budování čestného, spravedlivého dodavatelského řetězce, který plně ctí normy. Všichni dodavatelé, se kterými SolaX spolupracuje, splňují etické a obchodní standardy a právní a regulační požadavky, včetně, ale nejen, lidských práv, pracovních podmínek, životního prostředí a aspektů proti korupci, jak společnost uvádí na svém webu.

Články o společnosti Solax

Partneři