SEFY Czech Republic s.r.o.

SEFY Czech Republic s.r.o. je přední česká společnost realizující instalace fotovoltaických elektráren na klíč pro rodinné domy, pro firmy, ale i pro bytové domy.

Fotovoltaické elektrárny, instalace
Na trhu od: 2016

Společnost SEFY Czech Republic s.r.o. je tvořena odborníky s více než desetiletou zkušeností z oblasti energetických zdrojů.

Proč jít do fotovoltaiky se SEFY?

SEFY je společnost s přesahem. Díky propojení se sesterskou společností A-Z TRADERS s.r.o., která se věnuje výrobě komponent pro fotovoltaických průmysl (rozváděče, nabíjecí stanice pro elektromobily, bezpečnostní prvky splňující normativní požadavky na FV instalace, regulace pro hospodárné využití přebytků vyrobených z fotovoltaik), je právě SEFY nejblíže k přední české výrobní společnosti na poli fotovoltaiky, která udává trendy v rozvoji celého odvětví.

Veškeré produkty vyvinuté společností A-Z TRADERS s.r.o. jsou důkladně navrhovány a konzultovány právě s montážní společností SEFY, která tak představuje nejrychlejší možnou zpětnou vazbu pro výrobní a vývojovou část celé skupiny, která zastřešuje obě tyto společnosti.

SEFY nabízí nejbezpečnější fotovoltaiku na trhu

Společnost SEFY instaluje fotovoltaické elektrárny s bezpečnostními prvky ZDARMA. Jedná se o prověřené produkty od sesterské A-Z TRADERS s.r.o. a díky tomu je instalace se SEFY jistota bezpečné instalace.

Články o společnosti SEFY Czech Republic s.r.o.

Partneři