Ekologie

Fanatická Greta Thunberg oslavuje Palestinu. Zaslepená aktivistka už neví, jak se zviditelnit

Fanatická Greta Thunberg oslavuje Palestinu. Zaslepená aktivistka už neví, jak se zviditelnit
Foto: Shutterstock

KOMENTÁŘ: Klimatický aktivismus hraničící s ekoterorismem je nebezpečná záliba dnešní mládeže. Vyznavači „jediných pravd“ byli vždy nebezpeční. Tato skupina lidí často nevidí do důsledků svého bezbřehého následování stádem papouškovaných neověřených hloupostí. Patří světově proslulá Greta Thunberg mezi tuto skupinku lidí? Jednoznačně!

Troufnu si říct, že obzvlášť v poslední době, kdy organizované skupiny záměrně ničí umělecká díla v galeriích nebo blokují dálnice – bez respektu ke generacím předchozím, k budovatelům, inženýrům, umělcům a dalším tvůrcům prospěšných statků – je toto novodobé barbarství větší a větší hrozbou. Dost možná nemá daleko od skutečného terorismu, kde jde o život.

Důkazem budiž nesmyslné míchání pochybných ekoteroristických teorií s v podstatě podporou reálného terorismu. Asi takhle normálně smýšlející člověk hodnotí zbrusu nový příspěvek tomuto světu od Grety Thunberg.

Rozčarování či jakékoliv zhnusení se nad hamáským terorismem bohužel od Grety nepřišlo.

Závěrem

Nedostatečná informovanost a stádovité následování dnešních „eko-influencerů“ je hrozba. Ignorování faktů a snaha přitáhnout pozornost prostřednictvím sítí je nebezpečná tendence.

Greta Thunberg, hlas dnešní často zaslepené mladé generace odtržené od reality, znovu prokázala, že získat pozornost celého svým ignoranstvím nebylo v historii lidstva snazší.

Líbil se Vám tento článek? Sdílejte jej!

Autor článku

Internetový publicista. Zajímám se o energetiku, dotační programy v Česku a také o obnovitelné zdroje energie, ve kterých vidím obrovskou budoucnost pro naše lidstvo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

+ 86 = 89

Partneři